My Health Partner Logo

Moja Recepta na Zdrowie

Nasza misja

Nasza misja

Dodawać pacjentom sił do codziennego radzenia sobie z chorobą przewlekłą, dostarczając im informacji o chorobie oraz proponując codzienne zajęcia i przepisy zmniejszające ryzyko incydentów sercowo-naczyniowych.

Główny cel naszej działalności

Główny cel naszej działalności

Servier stawia pacjenta w centrum swojej działalności. Naszym głównym wyzwaniem jest tworzenie innowacyjnych narzędzi, które pomogą pacjentom poprawić ich życie.

Nasza obietnica

Nasza obietnica

Dostarczanie spersonalizowanych, certyfikowanych i aktualizowanych treści dla pacjentów z wieloma ryzykami sercowo-naczyniowymi, aby mieli zdrowsze życie.

Dlaczego receptanazdrowie.pl?

W 2016 roku na choroby układu sercowo-naczyniowego zmarło na świecie około 17,9 miliona osób. To 31% wszystkich zgonów1. Większości chorób układu sercowo-naczyniowego można zapobiec, dlatego osoby chore lub obciążone wysokim ryzykiem takiej choroby (ze względu na obecność co najmniej jednego czynnika ryzyka, np. nadciśnienia tętniczego czy cukrzycy) potrzebują rzetelnych, sprawdzonych i na bieżąco aktualizowanych materiałów oraz porad dopasowanych do ich choroby.

Moja Recepta na Zdrowie zasugeruje Ci treści dopasowane do Twoich potrzeb. Podczas pierwszej wizyty na platformie zapytamy Cię o wiek, styl życia, schorzenia itp. Na tej podstawie wybrane zagadnienia zostaną automatycznie dostosowane do Twoich odpowiedzi. Żadne dane osobowe nie są zapisywane, więc nie musisz się obawiać o swoją prywatność.

O firmie Servier

Servier to globalna grupa farmaceutyczna zarządzana przez Fundację. Z silną międzynarodową obecnością w 150 krajach i całkowitym przychodem w wysokości 4,7 mld euro w 2021 roku, Servier zatrudnia 21 800 osób na całym świecie. Servier jest niezależną grupą, która każdego roku inwestuje ponad 20% swoich przychodów ze swojej marki w badania i rozwój. Aby przyspieszyć innowacje terapeutyczne z korzyścią dla pacjentów, Grupa angażuje się w otwarte i wspólne innowacje z partnerami akademickimi, grupami farmaceutycznymi i firmami biotechnologicznymi. W centrum swoich działań umieszcza również głos pacjenta.
Grupa Servier, będąca liderem w dziedzinie kardiologii, ma ambicję stać się renomowanym i innowacyjnym graczem w dziedzinie onkologii. Jej rozwój opiera się na stałym zaangażowaniu w choroby układu krążenia i metaboliczne, onkologię, neuronauki i choroby immunologiczno-zapalne. Aby promować dostęp do opieki zdrowotnej dla wszystkich, Grupa Servier oferuje również szereg wysokiej jakości leków generycznych obejmujących większość patologii.